Взаємодію між почерком людини і певними рисами характеру вивчає така наука як графологія. Саме за почерком вона здатна багато чого розповісти про людину, про її розумові здібності, самооцінку, силу волі, психічний стан і про багато іншого. У цій же статті розглянемо ознаки почерку, які дають можливість щось з’ясувати про риси характеру людини.
Про те, чи товариська людина, свідчить розмір її почерку. Крупний почерк говорить про товариськість і відкритість її власника, про те, що така людина має багато друзів. І навпаки такий невеликий, дрібний почерк говорить про наявність замкнутого характеру.
Якщо букви в основному незграбні – то перед нами егоїстична людина. А закруглені букви притаманні людині добрій, такій, яка завжди готова допомогти іншим людям.
За натиском можна дізнатися про силу характеру. Сильний натиск говорить про сильну людину за характером, – є ознакою великої волі і посидючості. А бліді літери, які утворюються в результаті слабкого натиску, вказують на людину зі слабким характером, у якої слабка сила волі.
Про сам почерк. Якщо він каліграфічний, то людина в усьому акуратна, завжди виконує зобов’язання, але не самостійна у своїх діях. Правильно написані літери характеризують спокійну людину, яка урівноважена в сфері свого життя. Людям, які постійно активні, веселі і допитливі притаманний розмашистий почерк. Почерк, в якому складно розібратися говорить про енергію, безтурботність, і ще про нервовий стан.
Злите написання, коли у всіх словах літери пов’язані одна з одною, свідчить про те, що в людини добре розвинена логіка. А якщо спостерігаються обриви між літерами – то таким людям властива розвинена інтуїція.
Багато про що може розповісти рядок тексту. Якщо він піднімається, починаючи від початку до кінця – такий рядок спостерігається в оптимістів по життю. А якщо навпаки, опускається рядок до кінця – то це песиміст. Прямі рядки спостерігаються у людей, які рівно йдуть по життю, які реально оцінюють свої можливості, у спокійних. Наявність нерівних рядків – ознака наявності хитрості, і цілком можливо у такої людини немає совісті.
Але варто знати, що почерк людини може бути різним. Не малу роль грає те, в якому стані перебуває сама людина, який у неї настрій. Також на почерк можуть вплинути й інші фактори. Якщо людина переживає сильні емоції, то при написанні вона може почати сильно натискати, хоча в нормально стані цього не робить. Але в основному наявність різного почерку свідчить про добрі творчі здібності людини.
Знаючи, що означає почерк, можна краще зрозуміти інших людей і себе самого!
При згадці про комарів у більшості людей виникає тільки дві асоціації: тіло, вкрите укусами, які так і хочеться роздерти до крові, і набридливе пискляве дзижчання, через яке не вдається заснути вночі. Проте мало хто знає і про корисне значення комарів для людини. Існує чотири їхні особливості, завдяки яким комарі справді можуть стати у нагоді як синоптикам, так і усім, хто просто цікавиться нетрадиційними способами визначення погоди на найближчий час.Перш за все, поведінка цих комах дає змогу точно визначити погоду на найближчу добу. Побутує думка, що якщо збираються великі скупчення комарів, то сьогодні-завтра погода буде сонячною та спекотною, вітру у ці дні не передбачається. Якщо ж навпаки, комари літають окремо, не рояться, то скоро має бути дощ. По-друге, кліматичну ситуацію на певний час за допомогою самих лише знань про комарині звички можна передбачити у будь-якій точці наших широт. На Землі комарів декілька тисяч видів, кожен з яких має свої характерні особливості. Саме завдяки різноманіттю видів полегшується справа визначення погоди у тому чи іншому місці. Наприклад, на узбережжях Азова та Каспію живе комар-дергун, більш відомий як представник хірономід, і він, на відміну від інших видів, відчуває себе комфортно в умовах підвищеної вологості. Це означає, що цей вид роїться за вологої погоди, а, отже, перед дощем. Коли ж наступає засуха, комар-дергун “кочує” до низин і відлежується під сирою листвою.До того ж, комарі переважно розмножуються лише у суху погоду. Ті їхні підвиди, які живуть у центральному регіоні Росії, зокрема комар-толкунець, надають перевагу спекотній погоді і під час спеки формують рій для розмноження. Коли сухо, усі комарі можуть літати, а під час дощу їхні крила намокають і розмноження відбуватись не може, адже воно має проходити саме під час польоту.Врешті-решт, хоч комарі – ніякі не теплокровні, а лише комахи, вони так само, як і люди, можуть реагувати на зміну атмосферного тиску. Як відомо, він у похмуру погоду падає, що знижує рухливість комарів, робить їх більш в’ялими та бездіяльними.
При вирощуванні свого кристала дотримуйся наступних правил:
1. Приготуйте насичений водний розчин солі (1. Кухонної солі, 2. Мідного купоросу CuSO4·5H2O).
(Для цього налийте 0,5л дистильованої або добре кип’яченої води і нагрійте її до 60-70°С. Потім у воду обережно насипайте відповідну сіль (195г кухонної солі; 150-200г мідного купоросу на 0,5л води) і, помішуйте доти, поки речовина не перестане розчинятися. Профільтруйте отримане в іншу посудину, де вирощуватимете кристал).
2. У відфільтрований насичений розчин помістіть маленький кристалик розчиненої речовини.
(Його підвішують на нитці, волосині всередині розчину. Він служитиме зародком для майбутнього великого кристала).
3. Посудину накрийте картоном, і розмістіть у темному місці (кристал росте швидко, трохи більше 2-х діб).
4. Щоб отримати красиві багатогранники, слід періодично обертати, перевертати кристал, щоб усі грані побували в однакових умовах.
5. Якісність виконаної роботи залежить від створення відповідних умов і старанності виконання роботи, що зумовлює створення правильно ограненого кристалу (за своїми обрисами він не повинен поступатися найбільш строгим побудовам геометрів).
Бажаю вдало виростити свій кристал.
© 2015 Усі права захищені.